Tata Özel Servis

Tata Servis;

Servisimizde profesyonel uzman kadromuz, son sistem test cihazımız, bol çeşitli yedek parçamız ve 7/24 servis aracımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tata araçların her türlü servis, tamir bakım hizmetlerini karşılamak için yetkili servis tecrübemiz ile Şaşmaz sanayi sitesinde faaliyet göstermekteyiz.

Tata Tamir Bakım;

Tata araçların periyodik bakımlarını, alt takım yenileme, motor revizyon, debriyaj balatası değişimi ve tüm bakım hizmetlerini uygun işçilik fiyatlarımız, hazır yedek parça stoğumuz ile hizmet vermekteyiz. Tata araçlarınızın tamir ve bakımları için lütfen bizimle iletişimi geçiniz.

Tata Elektrik;

Servisimizde yetkili servis tacrübeli elektrik ustalarımız ile, araçlarınızın her türlü Tata elektrik arızalarını bulma, tamir etme hizmeti vermekteyiz. Tata orijinal test cihazımız ile aracınızda bulunan tüm elektrik sensörleri, beyinleri elektrik tesisatı, kontrol panelleri ölçümleri hatasız yapılmaktadır.

Tata Klima;

Aracınızın klima tertibatının her türlü işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Tam otomatik klima bakım test cihazı ile klima gazı dolumu, bakteri temizliği, klima kaçak kontrolü, klima sistem temizliği, klima tamiratı, klima filtresi değişim işlemlerini bünyemizde yapmaktayız.

Tata Kaporta - Boya;

Araçlarınızın her türlü kaporta-boya ihtiyaçlarını hızlı ve garantili olarak yapmaktayız. Bilgisayar dektekli boya yapma makinaları ile orjinal Tata boya malzemeleri kullanarak aracınızın ilk günki gibi hatasız haline getiriyoruz. Fırınlı boya makinamız, şase düzeltme robotumuz, işinde uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

    Ayrıca sigortalı araçlarınızın her türlü hasar işlemleri firmamız tarafından formalitesiz yapılmaktadır.

www.tataozelservisi.com

Bu kategoride ürün bulunamadı.
Samkar Tata Yedek Parça Portalı © 2020
Altyapı: Yasarlar Bilisim__Google__Ankara Oto Sanayi Sitesi